Oltens

Webová stránka značky: Oltens

Jak to začalo ...

Při budování naší značky jsme chtěli, aby to, co děláme, mělo hlubší smysl a význam pro náš obor. Proto jsme dlouho hledali inspiraci a prohlíželi jsme si koupelny v různých místech – v bytech a domech našich blízkých a přátel, v apartmánech a hotelích. Vše pro to, abychom odpověděli na jednu velmi důležitou otázku – jaké potřeby spojené s koupelnou mají naši zákazníci?

Víme, jak by měla vypadat Vaše koupelna

Ač se to nezdá, všichni trávíme v koupelně podstatnou část svých životů. Proto chceme, aby byla komfortní, hezká a nezpůsobovala problémy. Naši inženýři pracují na tom, aby se naše produkty vyznačovaly funkčností a dlouhou životností, zatímco designéři vybavují jejich mechanismy moderním designem, aby koupelny Oltens těšily náš zrak

Design & příroda

Jsme uvědomělí a odpovědní, proto klademe velký důraz na volbu materiálů, technologických řešení a výrobních metod. Naši projektanti se soustřeďují na řešeních, která umožňují šetřit vodu a energii, a na výrobě přátelské životnímu prostředí. Nadčasové formy výrobků si udržují své vlastnosti mnoho let a snadno se montují.

Naše vize

Značka Oltens usiluje o vytvoření estetických, velmi funkčních a odolných výrobků, které se díky důslednosti a koncepčnímu myšlení odlišují od standardu.

Žádné produkty značky Oltens nebyly nalezeny...