Novinky

Nebojte se, nehořelo

Téma tohoto týdne :

Nebojte se, nehořelo

Zadání: vytvořit kuchyni s nádechem do oranžova v rustikálním stylu

Výběr obkladů a dlažeb

Vybrali jsme nevšední a zajímavý styl hodící se celkově ke stylu bydlení zákaznice.

Dlažba Thunderwood je slinutá dlažba, plynule probarvená po celé tloušťce. Vyrábí se více formátech. Nejprodávanější je prkno 120x20 cm. Vybírat můžete také z formátu 45x90 cm. Dlažba je rektifikovaná. Vhodná do interiéru i exteriéru. Odstíny s poetickými názvy - thunderstruck, sandstorm, fierycherry.

Dlažbu lze použít také při venkovní pokládce na terče. Pak je na výběr formát 45x90 cm o tloušťce 2 cm.

V této sérii jsou také tvarovky - soklovky a schodovky.

DLAŽBA THUNDERWOOD -  RŮZNÉ ODSTÍNY 120X20 CM   -  MOC cena 1161 Kč/m2 vč. DPH

 

Foto z realizace

A na závěr rozpočet :

A termín dodání ? – vše bylo dodáno do 4 týdnů od složení zálohy.

Přejete si také změnu ve Vaší koupelně, kuchyni, obývacím pokoji ? Lépe a kvalitněji využít prostor ? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a společně vytvoříme prostor, ve kterém budete spokojeni a bude se Vám hezky bydlet.

Inspirujte se obklady THUNDERWOOD

 

Při pokládce dlažby byla použita stavební chemie Botament. Lepidlo M29HP flexibilní a rychle schnoucí. Povrch byl předtím vyrovnán nivelací M49 a zpenetrován. Spárovací hmotu, která se nejvíce barevně hodila k "ohořelým" okrajům, jsme vybrali černou.

Může Vám jednopáková baterie dodat pocit bezpečí?

Jedním z míst vyžadujících bezpečnost v našem domově je bez pochyby koupelna stejně tak jako kuchyně, a to především v případě soužití s malými dětmi či staršími osobami. Právě proto v TRES Grifería již po 15 let přidáváme do našich baterií jednu z nejefektivnějších bezpečnostních funkcí, Protec-TRES® nebo-li systém proti opaření.

Technologie Protec-TRES® je založena na ozubeném kroužku s různými typy drážek, který, umístěný v části s pákou, omezuje její pohyb. Tento disk s 8 různými polohami (poloha 1 je ta s největším omezením) omezuje pohyb páky, čímž umožňuje nastavení maximální teploty vody vytékající z baterie, nezávisle na teplotě nastavené ohřívačem či akumulátorem.

Nejde pouze o úsporu teplé vody, ale také o ochranu našich blízkých. Díky funkci Protec-TRES® zabráníme tomu, aby se člen rodiny, dítě či osoba vyžadující asistenci, opařila.

Je dobré mít na paměti, že veškeré jednopákové baterie s keramickou kartuší pro umyvadla, bidety a kuchyně vyráběné společností TRES obsahují, bez příplatků tento kroužek pro omezení maximální teploty. Zvolit si baterii obsahující bezpečnostní mechanizmus nepředstavuje zdražení výrobku a naopak umožňuje zvýšení efektivity při spotřebě energie, aniž by to bylo patrné při použití či na pohodlí.

Produkty

 

 

Zdroj: www.tresgriferia.com