TERMA topná tyč bílá MOA 200W přímý kabel

Kód: WEMOA02T916W
2 299 Kč / ks 1 900 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

TERMA topná tyč bílá MOA 200W přímý kabel

MOA

Uživatelsky jednoduchá

Topná tělesa MOA byla navržena s důrazem na detail. Mají minimalistický design a jsou k dispozici v mnoha barvách, přičemž jsou vhodné ke všem typům radiátorů. Symetrické provedení umožňuje instalaci na levou i pravou stranu radiátoru. Dvouhodinový časovač poskytuje pohodlí, takže se nemusíte starat o vypnutí regulátoru. Velká a uživatelsky přívětivá tlačítka, stejně jako systém pro indikaci aktuální a nastavené teploty, činí použití MOA ještě snadnější a intuitivnější. Zařízení má tepelnou ochranu a pojistku proti zamrznutí při poklesu okolní teploty na 5 - 7 ° C.MOA je topný prvek třídy I. Třída II je také k dispozici jako zařízení SOA.Funkce MOA nabízí:

- 5 stupňů nastavení teploty od 30 ° C do 60 ° C.

- je vybavena elektronickým snímačem teploty, který zaručuje přesné ovládání teploty.

- zobrazuje aktuálně nastavenou teplotu a stav topného cyklu pomocí LED indikátoru.

- topný článek má v pohotovostním režimu velmi nízkou spotřebu energie.

- funkce "sušičky" ručníků nebo prádla umožňuje nastavení vyššího výkonu topení po dobu dvou hodin, po které se přístroj vrátí do předchozího stavu.

- v případě výpadku proudu si MOA pamatuje své předchozí nastavení, a proto je vhodná pro připojení externích časovačů a inteligentních stavebních systémů.MOA je vybavena ochranou proti mrazu (ANTIFREEZE).

Má také dvojitou ochranu před přehřátím radiátoru a v případě poruchy zobrazuje varování.

Má aktivní bezpečnostní funkci při provozu na sucho.MOA je dodáván s přímým kabelem 1,5m se zástrčkou. (na objednávku je možno dodat bez zástrčky, nebo s krouceným kabelem) Kryt pro zakrytí kabelů je možné dodat jako volitelné příslušenství.Dostupné barvy: bílá, stříbrná, chromová a černá.Parametry:

- provozní napětí: 230 V/50 Hz

- příkon: dle specifikace výše 120W, 200W, 300W, 400W, 600W, 800W, 1000W, 1200W

- stupeň ochrany: I.třída

- připojovací závit: 1/2"

- ochrana IP: IPx5

- délka připojovacího kabelu: 1,5m

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnové radiátory
Značka: Terma
Model: MOA
Barva: Bílá
Termostat: Ano
Ovládání: Manuální
Kabel: Přímý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Kabel 2.1.2023 11:18
Dobrý den, je možno sehnat tuto 200W tyč s krouceným kabelem? Děkuji
Odpovědět
M Avatar autora MOA 2.1.2023 11:39
Dobrý den a díky za dotaz. Ano, všechny typy tyčí MOA lze dodat s krouceným kabelem. Skladovou kartu naleznete zde: https://www.besta.cz/terma-topna-tyc-bila-moa--200w-krouceny-kabel/ . Prosím odkaz si zkopírujte, protože zde nelze prolinkovat odkazy url. Případně do vyhledávání zadejte kód WEMOA02T916U. Momentálně eshop zobrtazuje dostupnost 12.1.2023. Prosím o toleranci, bohužel nelze v systému nastavit odstávku výrobce a termín dodání je tak poslední týden v lednu. Z praktických důvodů máme zaskladněny máme tyče s rovným přívodem elektřiny. Kroucený kabel je velmi náchylný na zašpinění prachem a špatně se čistí. Rovný kabel se lépe čistí, formátuje a fixuje ke zdi. Rovný kabel lze zkrátit na požadovanou vzdálenost bez ztráty záruky. Michal Tatar Besta