SanSwiss DIVERA Zalamovací dveře D22K0900607

Kód: D22K0900607
8 568 Kč / ks 7 081 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIVERA BLACK od SanSwiss splňuje veškeré požadavky na moderní sprchový kout, nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a promyšlenou funkčnost. 6mm bezpečnostní čiré sklo s antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro snadné čištění. Magnetické těsnění. Jednoduchý naklapávací systém spojení dveří a boční stěny v úhlu 90° zajišťuje naprostou těsnost a vzhled i bez vrtání a sešroubování. Doraz pojezdu dveří zabraňuje nárazu dveří na konci otvírání. Jedná se o zalamovací dveře. Sprchové dveře se otvírají vlevo i vpravo. Nízká 15mm prahová lišta nabízí optimální těsnost. Černý matný vyrovnávací profil umožňuje přestavnost až 60 mm. Elegantní krytky podtrhují celkový design. Sprchová zástěna je dodávána v 1 balení. Sprchové dveře lze umístit v nice nebo je možná kombinace s boční stěnou D22F1 nebo s dvěma bočními stěnami D22F1 (U-montáž) nebo s bočními stěnami D22F1 a D22F3 (U-montáž). Sprchové dveře lze také kombinovat s pevnou stěnou D22FF - pro velkorysou šířku. Sprchová zástěna je v elegantní černé matné barvě z kolekce BLACK LINE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové zástěny
Série: DIVERA
Barva: 06 - černá matná
Barva: 06 - černá matná
Sklo: 07 - čiré
Tloušťka skla (mm): 6
Šířka: 900
Šířka vstupu: 650
Výška: 2000
Ks: 1
Počet kartonů/výrobek: 1
Zařazení v celním sazebníku: 76109090

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ronal Bathrooms je nástupcem SanSwiss Group, což je mezinárodně úspěšný výrobce sprchových zástěn a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Skupina se skládá z tří výrobních závodů - ve Francii, v České republice a Rumunsku a ze samostatných obchodních zastoupení ve Francii, v Německu, Polsku, České republice, Švýcarsku a v Rumunsku s prodejními aktivitami v 18 evropských zemích.

Skupina SanSwiss je součástí mezinárodní skupiny RONAL, která patři k předním světovým výrobcům kol z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla.