SanSwiss DIVERA Jednokřídlé dveře D22T10900607

Kód: D22T10900607
8 184 Kč / ks 6 764 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIVERA BLACK od SanSwiss splňuje veškeré požadavky na moderní sprchový kout. Je inovativní, konstrukčně jednoduchá a přitom komfortní. 6mm bezpečnostní sklo je vybaveno antiplakovou úpravou pro snadné čištění. Sprchové dveře lze umístit samostatně v nice nebo je lze kombinovat s boční stěnou D22F1 nebo s dvěma bočními stěnami pro U-montáž (D22F1 + D22F3) - pro U-montáž je nutné objednat rohovou vzpěru D22EV1.06.500 nebo D22EV2.06.500 pro zajištění stability. Sprchové dveře lze také kombinovat s pevnou stěnou D22FF - pro velkorysou šířku. Ergonomické madlo pro komfortní otvírání a zavírání dveří. Vyrovnávací profil umožňuje přestavitelnost až 60 mm a výrazně tak usnadňuje montáž. Elegantní chromované krytky podtrhují celkový design sprchové zástěny. Velmi dobrá ochrana proti stříkající vodě - pro optimální těsnost SanSwiss standardně dodává úzkou prahovou lištu (15 mm). Naklapávací systém spojení dveří a boční stěny - zajišťuje naprostou těsnost a elegantní vzhled bez vrtání a šroubování. Otvírání dveří ven i dovnitř. Magnetické těsnění. Sprchová zástěna se dodává v 1 balení. Čiré sklo. Sprchová zástěna v elegantní černé matné barvě z kolekce BLACK LINE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové zástěny
Série: DIVERA
Barva: 06 - černá matná
Barva: 06 - černá matná
Sklo: 07 - čiré
Tloušťka skla (mm): 6
Šířka: 900
Šířka vstupu: 730
Výška: 2000
Ks: 1
Počet kartonů/výrobek: 1
Zařazení v celním sazebníku: 70200080

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ronal Bathrooms je nástupcem SanSwiss Group, což je mezinárodně úspěšný výrobce sprchových zástěn a vaniček. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Skupina se skládá z tří výrobních závodů - ve Francii, v České republice a Rumunsku a ze samostatných obchodních zastoupení ve Francii, v Německu, Polsku, České republice, Švýcarsku a v Rumunsku s prodejními aktivitami v 18 evropských zemích.

Skupina SanSwiss je součástí mezinárodní skupiny RONAL, která patři k předním světovým výrobcům kol z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla.