Grafické návrhy – FAQ

Jak dlouho trvá zpracování dispozice a vizualizace?

Dispozice pro Vás zpracujeme do 2 dne. Zpracujeme Vám několik variant dle předvýběru zařizovacích předmětů. Na základě jedné vybrané vítězné – pro Vás zpracujeme do 2-3 pracovních dnů 3D návrh včetně návrhu obkladů a dlažeb.

 

Co si potřebuji nachystat před zadáním grafického návrhu?

Před zadáním grafického návrhu si prosím nachystejte platný půdorys koupelny, místnosti wc ať již z plánů od projektanta nebo zaměřený stávající půdorys. Zaměřte a zakreslete prosím i dveře a okna, také výšku stropu. Pokud víte, kde jsou ve stěnách odpady, také prosím zaznačte.

 

Co je to dispozice?

Dispozice je rozmístění zařizovacích předmětů dle zadání. Nejčastěji do koupelny umisťujeme umyvadlo (2 umyvadla, dvojumyvadlo) nábytek (skříňku pod umyvadlo, boční skříňku, zrcadlovou skříňku), vanu, sprchový kout, otopný žebřík, pračku, sušičku, wc, bidet. V koupelně může být také umístěn kotel, bojler, přebalovací pult, atd.

 

Vana nebo sprchový kout?

Věčné dilema v koupelně. Pokud jste z těch šťastných, kterým se do koupelny vejde obojí, pak si můžete spokojeně vybrat tvar a typ. Pokud se jedná o menší koupelnu, rádi poradíme – potřebujeme však vědět, v jaké životní fázi se nacházíte, zda vanu potřebujete (malé děti, relax, pohodlí…), nebo sprchový kout (rychlý životní styl, touha po hlavové sprše (rainshower), zdraví, starost o hendikepované, …)
Lze skloubit také dohromady – tvarovaná vana s rovným dnem pro sprchování + vanová zástěna. Velký sprchový kout bez vaničky se sklopným sedátkem. Sprchový kout s vyšší vaničkou a sedátkem….možností je několik. Domluvíme se na té nejpřijatelnější pro Vás.

 

Zpracujete mi také dlažbu do chodby?

Ano – na základě Vašich požadavků nebo výběru konkrétní dlažby Vám zpracujeme také ostatní místnosti v době/bytě – obklad za kuchyňskou linkou, dlažbu v kuchyni, chodbě, garáži, technické místnosti, atd.

 

Mám vinotéku a líbí se mi dekory v dlažbě, pomůžete mi s návrhem?

Ano – zpracujeme také komerční prostory nejen místnosti sociálního zařízení pro hosty nebo zaměstnance, ale také prodejní plochy. Speciální dlažby s dekory kolem stolů, stolků. Opticky pomůžeme oddělit plochy baru, zázemí a posezení. Můžeme Vám pomoci s výběrem dlažby do showroomů, prodejen.

 

Jakou praxi má váš grafik?

Na našeho grafika se můžete s důvěrou obrátit. Má více než 15ti letou praxi v oblasti navrhování koupelen.

 

Kolik za vytvoření vizualizace zaplatím?

Vratná záloha na zpracování grafického návrhu je 1 000,- Kč vč. DPH za jednu místnost (koupelnu, WC,…).
Při odběru zboží v minimální hodnotě 15 000,- Kč zálohu vracíme a je tak grafický návrh koupelny zdarma.