Dvoudveřová galerka ENZO GA2OE 100 - M05 Béžová mat

Kód: D 148140
Neohodnoceno
Značka: Dřevojas
22 287 Kč / ks 18 419 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koupelnová galerka ENZO GA2OE 100 svým dokonale čistým tvarem doplňuje koupelnové skříňky s umyvadlem řady ENZO. Šířka 100 cm představuje opravdu velký vnitřní úložný prostor a v neposlední řadě také dostatečně velké zrcadlo.

Parametry galerky

Korpus této galerky je tvořen kombinací kvalitních LTD a MDF desek s povrchovou úpravou ve vysokém lesku a matu (vybírat můžete z bílého, béžového provedení, anthracitu nebo Individual). Dvířka galerky jsou řešena oboustrannými zrcadly, uloženými na kvalitních pantech značky Hettich. Vnitřní prostor je vertikálně rozdělen na dvě poloviny. Každá z polovin pak obsahuje dvě skleněné poličky, z nichž každou lze nastavit do tří různě vysokých poloh.

Osvětlení galerky

Po vnějších stranách galerky jsou vertikálně umístěny nenápadné rampy s LED diodami o výkonu 30,9 W, jejichž intenzitu svícení lze jednoduše regulovat. Po otevření se automaticky rozsvítí vnitřní osvětlení galerky. Napojení na elektrickou síť je řešeno napřímo prostřednictvím malé IP krabičky s ochranou proti vlhkosti.

Regulace vnějšího osvětlení

Rampy s LED diodami se ovládají pomocí malého vypínače, který je umístěn na spodní straně galerky. Při prvním stisknutí a podržení dochází k postupnému snížení intenzity světla, a to až na cca 10 procent. Při druhém stisknutí a přidržení dochází ke zvýšení intenzity. Změna intenzity je plynulá a galerka Enzo si pamatuje nastavení, takže při opětovném rozsvícení galerky bude svítit v naposledy nastavené intenzitě.

Osvětlena je i umyvadlová plocha, a to díky LED diodám umístěným na spodní straně galerky.

Vnitřní osvětlení

V horní vnitřní části galerky (uvnitř skříňky) je zapuštěná rampa s LED diodami. Galerka ENZO GA2OE 100 je ve vrchní části vybavena sensory, které automaticky rozsvítí vnitřní prostor galerky při otevření zrcadlových dveří.

Elektrická zásuvka

Galerka ENZO GA2OE 100 je vybavena elektrickou zásuvkou, kterou lze využít např. pro zapojení holícího strojku či fénu, kulmy apod.

Přednosti skříňky:

  • Korpus z kombinace LTD a MDF desek s kvalitní povrchovou úpravou ve vysokém lesku/matu.
  • Dvě oboustranná otevírací zrcadla.
  • Vnitřní automatické LED osvětlení.
  • Vnější LED osvětlení s možností regulace jasu.
  • Integrovaná elektrická zásuvka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnový nábytek
Série: Enzo
Barva: M05 BÉŽOVÁ MAT
Šířka kompletu mm: 950
Šířka mm: 950
Výška mm: 740
Hloubka mm: 150
BAREVNÉ PROVEDENÍ: M05 BÉŽOVÁ MAT
ŠÍŘKA: 95 CM
HLOUBKA: 15 CM
VÝŠKA: 74 CM
ŠÍŘKA KOMPLETU: 95 CM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: