WOLF Sestava pro vytápění s tepelným čerpadlem CHA-Monoblok 7kW/400V a AM modulem s vnějším snímačem

Kód: WF MTC07AM
Novinka
Značka: WOLF
322 356 Kč / ks 266 410 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava s tepelným čerpadlem CHA

Obsahuje: Monoblokové tepelné čerpadlo CHA Zobrazovací modul AM Snímač vnější teploty.

CHA Monoblock je naše nejoblíbenější tepelné čerpadlo. Je velmi efektivní, díky vysoké teplotě výstupu otopné vody je rovněž ideální do stávajících staveb a bez problému se začlení do designového konceptu vaší domácnosti. 

Teplo v zimě, chlad v létě

Tepelná čerpadla jsou současným trendem. Se svou efektivitou a ekologičností se tepelné čerpadlo pro plynové vytápění stalo nejoblíbenější technologií vytápění v novostavbách. Společnost WOLF coby jeden z předních specialistů na vytápění nyní v podobě tepelného čerpadla CHA Monoblock nastavuje nové měřítko v oblasti efektivity, hlučnosti a spolehlivosti.

Tepelné čerpadlo vzduch/voda je k dispozici v provedeních o výkonu 7 kW a 10 kW. Postará se o nízké provozní náklady a navíc splní technické požadavky pro obdržení státní podpory.

Efektivní, ekologická a extrémně tichá

Tepelné čerpadlo CHA Monoblock od společnosti WOLF se zaměřuje na bezpečný a hospodárný dlouhodobý provoz. Díky své extrémně vysoké účinnosti, ekologickému chladivu R290 a tichému chodu v sobě toto zařízení spojuje hospodárnost, šetrnost k životnímu prostředí a pohodlnost. Přehled výhod:

Nižší náklady

Úspora energií

V zimě teplo, v létě chlad – tepelné čerpadlo vzduch/voda lze použít jak k vytápění, tak k chlazení. S čerpadlem CHA Monoblock ušetříte až 30 % nákladů na energie. Oproti ostatním modelům to znamená roční úsporu až 8000 Kč.

Vysoké dotace

Díky nejlepším hodnotám účinnosti dosáhne tento ekologický systém na ty nejvyšší státní dotace.

Efektivní a tiché

Ekologické řešení vhodné do budoucnosti

Čerpadlo CHA Monoblock je šetrné k životnímu prostředí, protože nevyužívá žádná fosilní paliva, ale jen teplo z okolního prostředí. K tomu potřebuje chladivo. V podobě chladiva R290 vyvinula společnost WOLF mimořádně vhodné řešení, které bude možné používat i v budoucnu.

Extrémně tiché

Jednou z nejvýraznějších charakteristik čerpadla CHA Monoblock od společnosti WOLF je extrémně tichý chod. Pomalu se otáčející ventilátory s inovativním designem inspirovaným sovími křídly, důmyslnou geometrií vedení a jádrem z EPP zajišťujícím zvukovou izolaci se starají o působivě nízkou hladinu akustického tlaku.

Praktické a spolehlivé

Robustní a s dlouhou životností

Čerpadlo CHA Monoblock je díky své mimořádně stabilní skříni venkovní jednotky, práškovému lakování odolnému vůči UV záření a vestavěnými topnými články připraveno na dlouhý, robustní a spolehlivý provoz. Pětiletá záruka podtrhuje důvěru společnosti WOLF v kvalitu svého tepelného čerpadla odolného vůči klimatickým vlivům – „Made in Germany“.

Prostorově úsporné a tiché

Na decentním, tichém a prostorově úsporném čerpadle CHA Monoblock se podílel i hvězdný designér luxusních jacht Espen Øino. Na rozdíl od splitových tepelných čerpadel není u monoblokových tepelných čerpadel, jako je například model CHA, potřeba provádět konstrukční opatření pro vedení chladiva. 

Ještě více ekologická energie

Čerpadlo CHA Monoblock od společnosti WOLF je vybaveno mezinárodním komunikačním standardem EEBUS. Proto lze vytápění ideálně kombinovat s dalšími efektivními energetickými systémy.

Náklady kladené na elektrickou energii tepelným čerpadlem tak lze pokrýt například vlastním fotovoltaickým zařízením a sestavit tak celý systém vytápění ještě ekologičtějším způsobem. 

S akumulátorem elektrické energie můžete navíc dále zvýšit podíl využité energie z fotovoltaického zařízení. Dosáhnete tak maximální nezávislost pro svou domácnost a elektrickým proudem vyrobeným vlastními silami budete moci nepřetržitě napájet tepelné čerpadlo.

SG Ready?

Označení SG Ready se uděluje výhradně takovým tepelným čerpadlům, jejichž řízení umožňuje začlenění do inteligentní elektrické sítě.

Například v létě čerpadlo CHA Monoblock při přebytku proudu a plně nabitém akumulátoru elektrické energie obdrží signál SG-Ready a neprodleně aktivuje proces chlazení.

Praktickou výhodou je, že akumulátor zůstane plně nabitý a vlastními silami vyrobený proud použijete k přímému a efektivnímu chlazení budovy. 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: