Wilo – akce 2016 – čerpadla – vodárny

Wilo – akce 2016 – čerpadla umožňující hospodárné využití dešťové vody, vodárny

Akce do 25. 11. 2016!

V souvislosti se změnami klimatu v posledních letech a doporučením ke snížení jejich následků a zároveň s ohledem na ekonomiku domácností rozšiřujeme akční nabídku o čerpadla umožňující hospodárné využití dešťové vody. Její využívání nejen že přináší úspory finanční, ale i sníží vaší závislost na rozvodech vody v období sucha.
Využívání dešťové vody je dnes moderní alternativou k stále častějším výkyvům počasí, suchým obdobím a tím i k stále se zdražující pitné vodě. V podmínkách střední Evropy jde i o ekologicky šetrné řešení snižující nekontrolovaný odtok vody z našeho území.

Akční nabídka čerpadel a vodáren WILO na eshopu >>

 

Čerpadla umožňující hospodárné využití dešťové vody, vodárny, akce

AF Comfort MC 305

Kompaktní zařízení pro rodinné domky k využití dešťové vody, např. ke splachování toalety, praní či zalévání zahrady. Při nedostatku užitkové vody v nádrži systém automaticky začne využívat vodu z vodovodu.

Přednosti výrobku: Elektronické ovládání RainControl Economy (RCE), výměna vody doplňovacího rezervoáru časově závislá na provozu čerpadla, ochrana magnetického ventilu proti vápenným usazeninám, integro-vaná ochrana čerpadla proti chodu na sucho. Zobrazení provozních stavů. Zařízení je namontováno na základovém nosníku obaleném plastovou pěnou včetně plastového krytu. 3 m kabel.

Jet HWJ Automatická domácí vodárna

Domácí vodárna se samonasávacím čerpadlem Jet WJ, membránovou tlakovou nádobou o velikosti 24 a 60l a stavitelným tlakovým spínačem.

Plus: Čerpadlo je vybaveno speciálními materiály a snímači chránícími před provozem bez vody. Celonerezová příruba tlakové nádoby a vhodně vedená nerezová propojovací hadice zajišťují dlouhodobou životnost.

Jet BWJ Přenosné domácí čerpadlo

Samonasávací čerpadlo Wilo Jet WJ se sací schopností až z 8 metrů + automatické spínací zařízení reagující na průtok vody. Částečná možnost nastavení zapínacího tlaku. Zařízení je doplněno držákem usnadňujícím manipulaci a 1,5 m napájecího kabelu s vidlicí. Vhodné pro zavlažování, nebo občasné zásobování vodou.

Plus: Snadná, bezobslužná manipulace (ovládání vodovodním kohoutkem). Integrovaná inteligentní ochrana proti běhu na sucho.

Jet WJ Samonasávací čerpadlo

Samonasávací čerpadlo. Použity jsou materiály s vyšší teplotní odolností a čidlo teploty v hydraulické části.  Součástí dodávky je napájecí kabel 1,5 m s vidlicí. Napojení G1“.  Vhodné pro postřikování, zavlažování a zásobování vodou v zahradě, domácnosti i průmyslu.

Plus: Čerpá vodu až z hloubky 8 metrů. V motoru je zabudována ochrana proti přetížení a proto není třeba motorový jistič. Integrovaná ochrana proti běhu na sucho. Jednoduché, skladné.

Fluidcontrol,  Brio 2000, TOP, Tank Průtokové spínače

Zařízení automaticky spíná a zastavuje čerpadlo při otevření nebo uzavření kohoutku. Chrání před nedostatkem vody a vodovodní řád před nízkým tlakem. Spinače jsou určeny pro jednofázová čerpadla. Jsou vybavena zástrčkou, manometrem a napájecím kabelem s vidlicí. Napojení R 1“.

Plus: Typ Brio má automatický restart při aktivaci ochrany proti běhu na sucho. Možnost instalace i v horizontální poloze a částečného doladění zapínacího tlaku. Brio TOP je možno přepnout do režimu tlakového spínače. Brio Tank s tlakovou nádobou 0,4 l omezuje cyklování čerpadla a zvyšuje tím životnost systému.

SIRIO Řídicí jednotka čerpadla s frekvenčním měničem

Kompletní řídicí jednotka s pomocným displejem a dotykovou klávesnicí pro nastavení a ovládání. Sirio 230 Entry je určeno pro čerpadla s motory napájenými 1 x 230 V do příkonu 1,5 kW. Sirio 3 x 230 V je určeno pro třífázové motory (ne 3 x 400 V) do příkonu 2,2 kW. Vstupní napájení pro oba typy je však 1 x 230 V, kabely usnadňují elektrické připojení.

Plus: Snadná montáž a jednoduché elektrické zapojení. Plynulá regulace otáček na konstantní tlak se všemi výhodami včetně úspory energie,  prodloužení životnosti, tichého chodu, integrovaného jištění a ochrany proti běhu na sucho. 

COR – 1  WJ/ MHIE Automatické vodárny a stanice

Automatická samonasávací domácí vodárna s frekvenčním měničem typu COR-1 WJ 401 EM kombinuje vysoký komfort obsluhy s nízkými provozními náklady. Typy COR-1 MHIE jsou určeny k posílení tlaku ve stavbách od bytů  až po komerční budovy.

Plus: Kompletní zařízení s jednoduchým elektrickým zapojením. Plynulá regulace otáček na konstantní tlak se všemi  výhodami včetně úspory energie, prodloužení životnosti, tichého chodu, integrovaného jištění a ochrany proti běhu na sucho. Doporučené příslušenství pro COR-1 WJ 401 je tlaková nádoba TN 8 l.  

TWU 3“ (HS) Ponorné čerpadlo s kabelem a spínací skříní

Ponorné čerpadlo s průměrem 76 mm určené do vrtů od průměru 100 mm. Čerpadlo z kvalitních nerezavějících materiálů. Má zabudovanou ochranu motoru proti přetížení a nemusí se jistit po elektrické stránce. Součástí dodávky je také spouštěcí lanko a napájecí kabel. Ovládání a jištění je zabudováno do elektronické spínací skříně jež je rovněž součástí balení. Výtlak G 1“, napájení 1 x 230 V. Verze HS ECP má vysokootáčkový elektromotor řízený externím frekvenčním měničem umístěným v dosahu obsluhy. Varianta “P” je bez kabelu a příslušenství.

Plus: Kompletní dodávka včetně zpětné klapky a nastavení ochran. Vhodné do malých vrtaných průměrů. Ochrana proti běhu na sucho nevyžaduje žádné přídavné snímače čímž podstatně zjednodušuje montáž a údržbu. Verze HS ECP nabízejí vyšší výkon a plynulou regulaci výkonu (úsporu energie, konstantní tlak).

TWI 4“ Ponorné čerpadlo do vrtů

Ponorné čerpadlo s průměrem 98 mm do vrtů od průměru 120 mm, studní a nádrží. Je kompletně vybaveno řídící skříní, zpětnou klapkou a spouštěcím lankem. U typu 0213 s 20 m a typu 0218 s 30 m kabelu a spouštěcího lanka. Výtlak čerpadla G 5/4“.
Varianta “P” bez příslušenství (kabelu, skříňky, spouštěcího lanka) je určena k záměnám za starší čerpadlo. Spínací skříňky SK-M-QMD pro jednofázové a QTD pro třífázová ponorná čerpadla jsou určeny jako příslušenství k čerpadlům do vrtu.

Provedení MC má ochranu a kondenzátor umístěny uvnitř motoru. Tato konstrukce usnadňuje zapojení čerpadla přes průtokové spínače Fluidcontrol, BRIO, nebo Sirio, jež jsou zároveň doporučeným příslušenstvím. Nemá spínací skříň.

Plus: Kompletní dodávka včetně nastavení ochran. Ochrana proti běhu na sucho nevyžaduje přídavné elektrody. 

TWIS 5“ Ponorné nerezové čerpadlo

Ponorné čerpadlo na čistou vodu určené do studní a nádrží, především pro domácí vodárny. Hydraulická část je kompletně vyrobena z nerezové oceli. Zpětná klapka není součástí dodávky. Dodávku doplňuje napájecí kabel 20 m a spouštěcí lanko.
U jednofázových typů ještě jednoduchá spínací skříňka s kondenzátorem a vypínačem. Verze s označením „FS“ jsou vybaveny plovákovým spínačem.

Plus: Čerpadlo nepotřebuje chladící plášť a může po určitou dobu běžet částečně vynořeno. Varianta s plovákem je jištěna proti běhu na sucho. Jednofázové typy se nemusí elektricky jistit.

TM 32, TMW 32, TMR 32, TSW 32/8 Ponorná kalová čerpadla

Ponorná kalová čerpadla pro využití v domácnosti. Konstrukce z nerezavějících materiálů, včetně zabudované ochrany motoru, plovákového spínače a 3 m kabelu se zástrčkou (TSW 32/8 – 10m). Mimo typ TM 32/7 jsou osazeny i zpětnou klapkou.

Plus: Provedení TM(S)W disponuje odpojitelným vířením zlepšujícím vyčerpávání sedimentů z jímky. Verze TMR umí odsát hladinu na minimální výšku 2 mm. U varianty TSW je vnější plášť z nerezové oceli odolný proti mechanickému a chemickému zatížení.

TP 75 , TPI 1200, TPR 350 Ponorná kalová čerpadla  se zvýšenou užitnou hodnotou

Speciální vířivé kolo umožňuje čerpání znečištěné vody a příležitostné čerpání fekálií do maximální velikosti nečistot 30 a 35 mm. Typ TPR 350 je určen pro vyčerpávání znečištěné vody  s maximální velikostí nečistot  2 mm. Čerpadla mají plovákové spínače, zabudovanou ochranu proti přetížení a napájecí kabel včetně zástrčky.

Plus: Robustní materiály a konstrukce ucpávek u typů TP (litinové) a TPI (nerezové oběžné kolo) zajišťují výbornou mechanickou a chemickou odolnost a tím i dlouhou životnost výrobků. Verze TPR umožňuje vyčerpávání jímek a podlah s malou hloubkou zbytkové vody – 2 mm.

HiSewlift 3,   HiDrainlift 3, CON Přerčerpávače kondenzátu, splašků a fekálií

Inovovaná řada jednoduchých přečerpávacích zařízení na fekálie a na splaškové vody. Zařízení za stojací záchodovou mísu typu HiSewlift je určeno k čerpání domovních splašků a fekálií až do výšky 7 m nebo do vzdálenosti 50 m s možností připojení umyvadla a sprchového koutu. Řada HiDrainlift3 je určená k připojení k pračce nebo myčce nádobí. DrainLift CON je speciálně určen pro čerpání kondenzátu.

Plus: HiDrainlift3 umožňuje krátkodobé čerpání splašků o teplotě až 75°C. HiSewlift je zařízení s řezacím nožem pomáhajícím čerpání fekálií. Obě zařízení jsou vybavena pachovým filtrem s aktivním uhlím. Snadná instalace. Zařízení je připravené k okamžitému použití.

MTC 150 Ponorné kalové čerpadlo na fekálie s řezacím zařízením

Robustní litinové čerpadlo na fekálie s napájením 1 x 230 V (verze EM) nebo 3 x 400 V (verze DM), vhodné pro čerpání z domácích jímek. Průběh čerpací charakteristiky umožňuje přečerpávání na malé výtlačné výšky bez obvyklého přetěžování elektromotoru. Čerpadlo je opatřeno 10 metry napájecího kabelu.

Plus: Čerpadlo má dvojitou mechanickou ucpávku, motor s vysokou účinností a tepelnou pojistkou přetížení. Speciálně konstruované řezací zařízení odstraňuje problémy s čerpáním vláknitých nečistot a hygienických potřeb. Jeho konstrukce dovoluje nepřetržitý provoz s médiem do 40°C. Verze EM s plovákovým spínačem.

WS 825 Set Přečerpávací jímka na domovní splašky

Kompletně vybavená plastová přečerpávací jímka vysoká 1800 mm, vybavená nerezovým potrubím, spouštěcím zařízením, zpětnou klapkou a uzavírací armaturou. Čerpání zajišťuje čerpadlo MTC 150 s řezacím zařízením na 230 V nebo 3 x 400 V, které je řízeno speciálním snímačem a spínací skříní. Jímka je kryta pochozím poklopem.

Plus: Kompletní dodávka s velmi kvalitním čerpadlem řady MTC se snadnou a rychlou montáží bez nutnosti dodatečného obetonování. Jímka vystříknutá z jednoho kusu má kulové dno znesnadňující usazování sedimentů a vnějším  tvarem zabraňuje vyplavání působením spodní vody. Je kompaktní s vysokou těsností. Velmi vhodná k napojení na gravitační kanalizaci.

Set 24 a 50 litrů, TN 8 litrů Tlaková nádoba s tlakovým spínačem

Kompletní sada k sestavení domácí vodárny se samostatným čerpadlem. Umožňuje pracovat v plně automatickém režimu a udržovat nastavený tlak ve vodovodním řádu. Objem nádob je 24 a 50 litrů. Maximální tlak 10 barů. V setu je také 5-ti cestná tvarovka, manometr a stavitelný tlakový spínač v rozsahu 1 – 5 barů.
Samostatná tlaková nádoba 8 litrů slouží jako příslušenství k vodárnám s frekvenčním měničem.

Plus: Kompletní dodávka. Universální zařízení pro napájení jedno nebo třífázovým proudem. Kvalitní zpracování, vyměnitelný vnitřní vak z potravinářské pryže.

 

 

Akční leták ke stažení
Akční leták ke stažení >> zde >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wilo – akce 2016 – čerpadla – vodárny