JIKA obklady a dlažby

JIKA

 

Krásná, odolná, pevná, snadno se ošetřující, s dlouhou životností. A také s unikátním designem a velkým množstvím vzorů! Jika nově nabízí nejen sanitární keramiku, koupelnový nábytek a doplňky, ale rozšířila svoje portfolio i o keramické dlažby a obklady. Jika Tiles, jak se nový sortiment jmenuje, dává na výběr z mnoha desítek typů i vzorů, nabídka zahrnuje klasické obklady, řezané mozaiky, dlažby vnitřní i venkovní. Zaujme přitom jak jednotlivými dezény, tak celkovým pojetím. Díky tomu umožní vytvořit celkově sladěné, a zároveň nápadité bydlení.

 

Jika Tiles představuje pestrou a současně ucelenou škálu keramických obkladů a dlažeb. Rozsáhlé spektrum vzorů, dezénů a motivů zaujme jak milovníky tradičního pojetí bydlení, tak příznivce moderního urbanistického stylu či avantgardy. K dispozici jsou jak výrobky v teplých i chladných tónech, oblíbených dekorech dřevin, stylu středomořských oblastí, mikrostruktury textilu, tak například unikátní série s efektem cementové stěrky, s rustikálním vzhledem s přesvědčivou texturou přírodního dřeva a mnohé další. Využívá se zde například i technologie digitálního tisku, jež umožňuje, aby každý jednotlivý kus byl originálem. Protože většina řad zahrnuje sortiment dlažeb i obkladů, lze celý prostor jednoduše sladit. Jika Tiles dává na výběr mezi sedmi typy mrazuvzdorných dlažeb a deseti typy obkladů a dlažeb, každý z typů přitom v několika rozměrových i barevných variacích.

 

Další informace a poptávky – pracovníci koupelnového studia:

Hana Michalíková, tel.: 602 732 011, michalikovah@besta.cz
Petr Koželuh, tel.: 723 117 180, kozeluhp@besta.cz

 

 

 

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

 

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

1878 – založení prvního evropského keramického závodu na nádobí a sanitární keramiku ve Znojmě – Keramické závody Znojmo
1961 – nový závod na sanitární keramiku v Bechyni – Jihočeská keramika
1991 – Keramik Holding Laufen kupuje Jihočeskou keramiku
1995 – Keramik Holding Laufen se stává vlastníkem Keramických závodů Znojmo
1999 – španělská společnost Roca převzala Keramik Holding Laufen
1999 – založení obchodní společnosti LAUFEN CZ s.r.o. se sídlem v Praze
2002 – fúze všech tří společností ve společnost LAUFEN CZ s.r.o
2004 – otevření Galerie koupelen v Praze
2004 – vybudování Centra vzdělávání a informací určeného instalatérům a prodejcům
2006 – značka Jika se zásluhou akvizic mateřské společnosti Roca stává součástí největšího výrobce sanitární keramiky na světě
2009 – díky výraznému rozšíření sortimentu se Jika stává dodavatelem kompletního koupelnového vybavení
2011 – znojemský distribuční sklad se stává hlavním logistickým centrem pro aktivity skupiny ve světě
2012 – zahájení montáže vodovodních baterií ve Znojmě
2014 – zahájení prodeje obkladů a dlažeb v ČR

 

Sortiment Jika na E-shopu >