Téma týdne: Šedá

Téma tohoto týdne :

Šedá

Zadání: vytvořit jednoduchý, čistý moderní prostor - byt k pronájmu

Nákres koupelny

(dodaný nákres nemusí mít stavební parametry, ani vypadat jako od projektanta, stačí když bude obsahovat základní míry - délka, šířka místnost, výška stropu, příp. doměřit rozvody, pokud jsou již hotové, a nezapomenout na dveře a okno)

Pro

  • jednoduchost a praktičnost
  • technická část koupelny je oddělena
  • prostorný sprchový kout

Výběr obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby byly jasná volba - jednoduchý, velký formát. Universální, elegantní odstín. Nadčasový design. Pro byla také rozumná cena za m2. Grey soul - je jednou z módních dlažeb, které imitují beton. Jedná se o slinutou dlažbu. Dlažbu můžete použít na podlahu i na stěnu koupelny, také do společných prostor v interiéru i exteriéru.

Co je slinutá dlažba?

Slinutá dlažba se vyrábí ze živce a jílu. Jedná ase o celoprobarvený střep, který se vyrábí pod vysokým tlakem a je téměr bez pórů. Díky vysokému výpalu - nad 1200°C má slinutá dlažba velmi nízkou nasákavost, je odolná vůči mechanickému poškození.

Dlažba je k vidění u nás na studiu. FOTO vzorové koupelny:

GREY SOUL - slinutá dlažba světlý i tmavší odstín MID i DARK 61,5 x 61,5  cm  -  MOC cena 549 Kč/m2 vč. DPH

 

GREY SOUL MID

GREY SOUL DARK

 

Zařizovací předměty

Celou koupelnou se prolíná praktický styl. Vybrali jsme klasické umyvadlo se skříňkou. Baterie Hansgrohe, které vydrží. Otopný žebřík s topnou spirálou, která umožňuje přitopení v koupelně i mimo topnou sezónu. Levnější plastový žlábek do sprchového koutu se sníženou výškou, který je vhodný i pro rekonstrukce.

Umyvadlo JIIKA CUBE                Sprchový kout SanSwiss  Otopný žebřík bílý        Zrcadlo Athen 80x60

Vizualizace

 

 

Realizace

A na závěr rozpočet :

A termín dodání ? – vše bylo dodáno do 2 týdnů od složení zálohy.

Přejete si také změnu ve Vaší koupelně ? Lépe a kvalitněji využít prostor ? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a společně vytvoříme koupelnu, se kterou budete spokojeni a bude se Vám hezky bydlet.

Inspirujte se obklady GREY SOUL