Stylově s JIKA FLY

Téma tohoto týdne :

Stylově s JIKA FLY

Zadání: vytvořit novou koupelnu pro rodinku se dvěma dcerami. K rekonstrukci koupelny se dlouho odhodlávali Čas uzrál a my jsme mohli být u toho.

Nákres koupelny

(dodaný nákres nemusí mít stavební parametry, ani vypadat jako od projektanta, stačí když bude obsahovat základní míry - délka, šířka místnost, výška stropu, příp. doměřit rozvody, pokud jsou již hotové, a nezapomenout na dveře a okno

Pro

  • pěkný velký prostor na koupelnu vznikl ubouráním a přestavěním schodiště
  • samostatné wc, a navíc možnost umístění wc v koupelně
  • okno v koupelně

Proti

  • nutnost vystěhování bojleru na půdu (a jeho zateplení)
  • výměna staršího topení, předělání trubek (sekání navíc)
  • chybí místo na sušení prádla, na které byli zákazníci zvyklí

Výběr obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby jsme vybírali na etapy. Časově jsme se zkoordinovali se všemi členy rodiny a koupelnu vytvořili v nadčasovém designu. Jemné obklady a dlažby v ostínech, které mají lehkou patinu. Koupelna bude tak pořád krásná a neokouká se. Lze ji doplňky dozařídit do barviček nebo nechat tón v tónu.  Obklad i dlažba jsou k vidění u nás na studiu.

JIKA FLY obklad světlý i tmavší 30x60 cm  MOC cena 948 Kč/m2 vč. DPH

JIKA FLY DEKOR 30x60 cm MOC cena 998 Kč/m2 vč. DPH

DLAŽBA SISU prkno 20x121 cm MOC cena 998 Kč/m2 vč. DPH

Zařizovací předměty

Celou koupelnou se prolíná praktický styl. 2 umyvadla se spodní skříňkou a 2 zrcadlové skříňky poskytnou úložný prostor na většinu drobností pro každodenní použití převážně ženské části domácnosti. Vanová zástěna odděluje sprchovací část. Bidetová sprška u wc zajistí perfektní hygienu.

Umyvadlo TRAFFIC KOLO                Vana Kaldewei PURO                          DŘEVOJAS zrcadlová skříňka s osvětlením                              PMH ROSENDAL otopný žebřík

 

Vizualizace

k finální podobě jsme se dopracovali přes několik variant

Varianta 1. - více technická JIKA ASPEN

Varianta 2. - více holčičí LOVE TILES PARFUM

Varianta 3. - finální JIKA FLY

Která Vám se líbí nejvíce?

Mne osobně nejvíce oslovila fialovo - smetanová kombiace, po shlédnutí  finálné verze koupelny naživo jsem ale nabyla dojmu, že naši zákazníci - uživatelé koupelny mohou být pyšní na výběr. Realizaci koupelny provedla místní a naše odběratelská firma Bedřich Togli. Děkujeme za tuto krásnou práci.

Realizace

A na závěr rozpočet :

A termín dodání ? – vše bylo dodáno do 4 týdnů od složení zálohy.

Přejete si také změnu ve Vaší koupelně ? Lépe a kvalitněji využít prostor ? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a společně vytvoříme koupelnu, se kterou budete spokojeni a bude se Vám hezky bydlet.

Inspirujte se obklady JIKA FLY