Šmrncovní koupelna

Téma tohoto týdne :

Šmrncovní koupelna

Zadání: vytvořit šmrncovní koupelnu pro starší manžele, kteří již nechtějí tři pruhy tmavé, tři světlé a dvě řady listelek ????

Nákres koupelny

(dodaný nákres nemusí mít stavební paramnetry, ani vypadat jako od projektanta, stačí když bude obsahovat základní míry - délka, šířka místnost, výška stropu, příp. doměřit rozvody, pokud jsou již hotové, a nezapomenout na dveře a okno ????

Pro

  • velkým PRO byl pozitivní přístup a chuť na změnu
  • velmi šikovný instalatér a obkladač
  • volba sprchového koutu

Proti

  • malá, členitá místnost
  • na umyvadlo bohužel nezbývá dost prostoru
  • není možnost změn dispozic

Výběr obkladů a dlažeb

S citem pro barevný odstín jsme vybrali nadčasový obklad bílém odstínu JIKA WHITES, decentní listělku černobílou linku a dlažbu imitaci dřeva JIKA RENO. zajímavým prvkem je dekor přořezávaného dřeva.  Obklad i dlažby jsou k vidění u nás na studiu.

Zařizovací předměty

Snažili jsme se vybrat rozumný poměr mezi kvalitou, cenou a praktičností do tohoto prostoru. Sprchový kout je asymetrický, čtvrtkruhový. Umvyadlo s nábytkem jednoduché a fukční. Wc závěsné již s úpravou RIM bez oplachovcího okruhu, pro snadnější údržbu. Tenké slimové sedátko. Wc tlačítko v bílé barvě doplněné chromem. Vše elegantní a čisté. Harmonie ladící s celým stylem koupelny.

VizualizaceVe vizualizaci jsme zvýraznili to, co zvýraznění prospělo - přizdívku za wc. Na přizdívku přechází dlažba v imitaci dřeva s prořezy, kde příjemně vynikne.  Ostatní stěny koupelny jsou zaplněné zařizovacími předměty - otopný žebřík, umyvadlo s nábytkem a zrcadlo plus velký sprchový kout nedávají příliš prostor na to, aby se dekor dřeva opakoval. Nachali jsme proto čisté stěny, pouze ozdobeny tenkou listelkou.

 

 

 

Realizace

průběh rekonstrukce koupelny

 

 

 

A výsledná realizace - koupelna se moc povedla !

A na závěr rozpočet :

A termín dodání ? – vše bylo dodáno do 3 týdnů od složení zálohy.

Přejete si také změnu ve Vaší koupelně ? Lépe a kvalitněji využít prostor ? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a společně vytvoříme koupelnu, se kterou budete spokojeni a bude se Vám hezky bydlet.

Inspirujte se dlažba JIKA RENO

Vychytávky v koupelně

Zrcadlo s bezdotykovým senzorem

Sedátko do sprchy

Revizní dvířka umístěná pod obklad