Oranžová koupelna

Téma tohoto týdne :

Oranžová koupelna

Zadání: bylo třeba vybrat takovou normální koupelnu - žádný kámen, žádný mramor, žádné dřevo....prostě takovou, aby se v ní dobře žilo a fungovalo

Nákres koupelny

(dodaný nákres nemusí mít stavební parametry, ani vypadat jako od projektanta, stačí když bude obsahovat základní míry - délka, šířka místnost, výška stropu, příp. doměřit rozvody, pokud jsou již hotové, a nezapomenout na dveře a okno

Pro

  • nadšení a elán do nové koupelny
  • samostatné wc
  • okno v koupelně

Proti

  • vytvořit velký prostor pro velkou rodinu v malé místnosti
  • bojler musí zůstat v koupelně

Výběr obkladů a dlažeb

U výběru obkladů a dlažby jsme se řídili hlavně barvou - aby byla pěkná, sytá a oranžová a dalším kritériem byla cena. Nemusela být nejnižší, ale potřebovali jsme se vejít do napnutého rozpočtu. Vzhledem k tomu, že jsme vybrali pěkné a cenově dostupné věci, zůstal rozpočet i na předělání wc a kuchyně.

dlažba 33x33 cena 317 Kč/m2, obklad 25x33 cena 230 Kč/m2, dekor 25x33 cena 159 Kč/ks, listela 25x5 cena 105 Kč/set 2 ks

Zařizovací předměty

Celou koupelnou se prolíná funkční a praktický styl. Vzhledem k rozměrům místnosti jsme vybrali menší umyvadlo o rozměru 55 cm Jika Lyra plus. Sprchový kout je asymetrický 100x80 cm, který zajistí pohodlné sprchování. Wc závěsné jsme zvolili základního tvaru z akčního zboží a setů sestavných pro jednoduchou výměnu za stávající kombík. Otopný žebřík 935x700 cm. Celou koupelnu jsme dozařídili fuknčními doplňky pro umístění všech potřebných věciček vícečlenné rodiny.

Umyvadlo JIKA LYRA plus
Umyvadlo JIKA LYRA plus
Sprchová vanička JIKA TIGO
Sprchová vanička JIKA TIGO
Sprchová zástěna JIKA TIGO
Sprchová zástěna JIKA TIGO
GRENADA otopný žebřík
GRENADA otopný žebřík

Realizace

Realizace obkladu za kuchyňskou linkou

  

A na závěr rozpočet :

A termín dodání ? – vše bylo dodáno do 2 týdnů od složení zálohy.

Přejete si také změnu ve Vaší koupelně ? Lépe a kvalitněji využít prostor ? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a společně vytvoříme koupelnu, se kterou budete spokojeni a bude se Vám hezky bydlet.

Inspirujte se obklady RAKO PATINA