Nový nábytek RAVAK Ring

Nový nábytek RAVAK Ring

RAVAK nově zavádí do sortimentu dvě série nábytku, které nejsou stylově navázány na žádný konkrétní koncept. To ovšem neznamená, že by postrádaly styl!

ring

Série Ring je současná, hravě jednoduchá, praktická, s nádechem retro designu díky svým zaobleným rohům a hlavně také „univerzální“. Není tak závislá na ostatním vybavení koupelny, nesouvisí s žádným konkrétním koupelnovým konceptem a souzní s většinou vybavení. Detailem, díky kterému série Ring vystupuje z řady standardních koupelnových skříněk, jsou zaoblené hrany. Bílá lesklá barva korpusu dává vyniknout jednoduchým liniím. Další, světle šedé, provedení korpusu jednoznačně ladí s moderním trendem šedých a kouřových obkladů a tvoří žádoucí kontrapunkt k lesklé bílé u dalšího koupelnového vybavení jako je například vana nebo umyvadlo. Skříňka Ring v horizontálních liních dosažených rozměrem 80 – 100 cm na šířku a hloubkou pouhých 40 cm je dodávána rovnou s umyvadlem z litého mramoru s příjemně zaoblenou vnitřní mycí plochou. K sérii patří i vertikální boční sloup zajímavý svým řešením dvířek, která připomínají dvířka lednice. Tak jako v ledničce jsou poličkami opatřena i dvířka skříňky a pádu takto umístěných předmětů brání dvě různě vysoké subtilní kovové hrazdičky.

Koupelnový nábytek Ring, šířka 80/100 cm, hloubka 40 cm, světle šedý či bílý lesklý korpus. Série zahrnuje skříňku pod umyvadlo, umyvadlo, boční vertikální sloup a zrcadlo.

I nové série nábytku jsou vyráběny ve vysokém standardu RAVAK – z hloubkově impregnovaného materiálu s vysokou odolností i ve vlhkém prostředí a vybaveny jsou nejkvalitnějším kováním od renomovaných značek HETTICH, BLUM a SALICE. Nové série nábytku jsou dodávány zákazníkovi ve smontovaném stavu, čímž se eliminuje riziko nekvalitní montáže svépomocí.