Nová generace vodovodních baterií

Seznamte se s novou generací vodovodních baterií Oras!

  
   Oras Optima kuchyňská baterie 2727F

Výraz „vodovodní baterie“ jsme posunuli dále. Abychom vám co možná nejvíce ulehčili život, přidali jsme do nich různé nové, chytré prvky – inteligentní funkce, které nejen usnadňují jejich používání, ale dělají je i bezpečnější, úspornější a ekologičtější než kdy dříve.

Nové vodovodní baterie – snadno se používají, jsou ekologické, bezpečné a navíc mají nové inteligentní funkce.

Všechny naše vodovodní baterie jsou navrženy tak, aby Vám ulehčily každodenní život. Všechny jejich funkce lze snadno používat a lehce si osvojit, jsou navrženy vstřícně k uživateli a jsou zvládnutelné intuitivně. Jejich chytrost a snadná použitelnost může také spočívat v tom, že v nich jsou použity zjednodušující elektronické systémy, ekologické funkce a bezpečnostní prvky. Tyto produkty je také možno snadno namontovat. Chytré, že?

  

 

Nová rodina vodovodních armatur Oras Optima poskytuje úplnou kolekci armatur pro jakýkoli možný účel použití; bezdotykovou umyvadlovou armaturu, jednoduchou pákovou umyvadlovou armaturu s chytrými řešeními, termostatickou vanovou a sprchovou armaturu, široké hlavové sprchy a kuchyňské baterie.

Na podzim 2013 bude kolekce Oras Optima doplněna o inovativní, na dálku ovládanou baterii pro ruční sprchu Oras Bidetta, chytré tlačítko a sprchové sestavy.

 

Stylová a praktická

  

Kuchyňská armatura Oras Optima 2734F

Stylová kombinace chromu a tmavě šedé, to dělá z této armatury něco, co se dokonale hodí do moderní kuchyně. Průtok vody a teplota se nastavuje pomocí jediné páčky s takovou povrchovou úpravou, že ji lze snadno uchopit. Velký prostor pod otočnou výtokovou trubicí poskytuje dostatečné místo pro další manipulaci.

Tato kuchyňská armatura je také k dispozici jako verze s chytrým ventilem pro myčku.

Umyvadlová armatura Oras Optima 2710F

Jednoduchá a jednoduše elegantní, tato páková umyvadlová baterie je stylovou kombinací chromu a tmavě šedé. Dokonale se hodí k široké škále umyvadel v různých prostředích. Extrémně odolnou páku tvoří kombinace dvou materiálů, chromu a tmavě šedého speciálního povrch „Easy-Grip“ pro lepší uchopení.

Užívejte si svou sprchu!

  

Vanová a sprchová vodovodní baterie Oras Optima 7140U

Tato termostatická vanová a sprchová baterie je elegantní a chytrou volbou pro Vaši koupelnu. Její design lahodí oku a dobře se i drží. Mimořádně přesný termostat Vám zajistí stálou teplotu vody. Ovladač EcoFlow omezuje průtok s cílem šetřit vodou, nicméně zajišťuje dostatečný proud tak, aby Vaše sprchování bylo příjemné.

Krátká a široká výtoková trubka vanové baterie je dokonale vytvarovaná tak, aby usměrnila vodní proud přímo do vany.