Může Vám jednopáková baterie dodat pocit bezpečí?

Jedním z míst vyžadujících bezpečnost v našem domově je bez pochyby koupelna stejně tak jako kuchyně, a to především v případě soužití s malými dětmi či staršími osobami. Právě proto v TRES Grifería již po 15 let přidáváme do našich baterií jednu z nejefektivnějších bezpečnostních funkcí, Protec-TRES® nebo-li systém proti opaření.

Technologie Protec-TRES® je založena na ozubeném kroužku s různými typy drážek, který, umístěný v části s pákou, omezuje její pohyb. Tento disk s 8 různými polohami (poloha 1 je ta s největším omezením) omezuje pohyb páky, čímž umožňuje nastavení maximální teploty vody vytékající z baterie, nezávisle na teplotě nastavené ohřívačem či akumulátorem.

Nejde pouze o úsporu teplé vody, ale také o ochranu našich blízkých. Díky funkci Protec-TRES® zabráníme tomu, aby se člen rodiny, dítě či osoba vyžadující asistenci, opařila.

Je dobré mít na paměti, že veškeré jednopákové baterie s keramickou kartuší pro umyvadla, bidety a kuchyně vyráběné společností TRES obsahují, bez příplatků tento kroužek pro omezení maximální teploty. Zvolit si baterii obsahující bezpečnostní mechanizmus nepředstavuje zdražení výrobku a naopak umožňuje zvýšení efektivity při spotřebě energie, aniž by to bylo patrné při použití či na pohodlí.

Produkty

 

 

Zdroj: www.tresgriferia.com