Kaldewei Scona: Moderní ploché sprchové vaničky vhodné pro každý rozpočet

Kaldewei Scona:

Moderní ploché sprchové vaničky vhodné pro každý rozpočet

 

1 – Kaldewei Scona
Obrazový materiál: Kaldewei

Kaldewei Scona nabízí všechny přednosti sprchy ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm v úrovni podlahy a díky svému harmonickému tvaru zaručuje moderní a nadčasový design koupelny. Přední výrobce reaguje tímto rozšířením výrobního programu na rostoucí poptávku po extra plochých sprchových vaničkách v úrovni podlahy určených všem cílovým skupinám a vyhovujících každému rozpočtu. Znovu tak potvrzuje roli rozhodujícího inovátora.
 
 
 
2 – Kaldewei Scona
Obrazový materiál: Kaldewei
 
 
Díky devíti rozměrům od 80 x 80 centimetrů až po 140 x 90 centimetrů je Kaldewei Scona flexibilním řešením pro nejrůznější prostorové požadavky. Kulatý kryt odtoku umístěný ve středu sprchové vaničky a s ním sladěný jemný spád jsou v působivém kontrastu s geometrickým vnějším tvarem a vytváří harmonický design extra ploché sprchové vaničky Kaldewei.
 
 
 
Ahlen, březen 2014. – Sprchy v úrovni podlahy patří již dlouho ke standardnímu vybavení koupelen. Firma Kaldewei tento vývojový trend významně ovlivnila svým inovačním duchem a citem pro styl. Přední výrobce nyní poprvé představuje smaltovanou extra plochou sprchovou vaničku v segmentu Ambiente: Kaldewei Scona přesvědčuje svým moderním designem, vynikající kvalitou materiálu a mimořádně atraktivním poměrem ceny a výkonu.
Komfort, estetičnost a osobitost jsou ústředními prvky moderního ztvárnění koupelen. Zvláštní výzvou pro odborné projektanty sanitárního vybavení a architekty není přitom jen prostorové uspořádání koupelny, ale také omezený finanční rozpočet. Kaldewei rozšiřuje svůj sortiment smaltovaných extra plochých sprchových vaniček o další modelovou řadu: Scona nabízí všechny přednosti sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm v úrovni podlahy a díky svému harmonickému tvaru zaručuje v koupelně moderní, nadčasový design. Tímto rozšířením výrobního programu reaguje přední výrobce na rostoucí poptávku po extra plochých sprchových vaničkách v úrovni podlahy určených všem cílovým skupinám a vyhovujících každému rozpočtu. Znovu tak potvrzuje roli rozhodujícího inovátora.
 
 
Atraktivní design a kvalita bez kompromisů
Díky devíti různým rozměrům od 80 x 80 centimetrů až po 140 x 90 centimetrů představuje sprchová vanička Kaldewei Scona flexibilní řešení pro nejrozmanitější prostorové požadavky a umožňuje vytvoření moderního sprchového prostoru v úrovni podlahy v každé koupelně. Kulatý kryt odtoku umístěný ve středu sprchové vaničky a s ním sladěný jemný spád jsou v působivém kontrastu s geometrickým vnějším tvarem a vytváří harmonický design extra ploché sprchové vaničky Kaldewei. Malé poloměry rohů naproti tomu umožňují dokonale lícující integraci sprchové vaničky do okolí sprchy a zaručují zážitek ze sprchování absolutně v úrovni podlahy. „Se sprchovou vaničkou Scona chceme oslovit zejména stavebníky, kteří musejí při zařizování koupelny brát ohled na svůj osobní rozpočet, ale přesto nechtějí dělat kompromisy, co se týče designu,“ vysvětluje Arndt Papenfuß, vedoucí oddělení marketingu firmy Kaldewei. „Našim obchodním partnerům tak nabízíme šanci více profitovat ze stále rostoucího trendu extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy.“
 
 
Scona – skvělé vlastnosti pro každé použití
S jedinečným know-how a za použití nejmodernějších technologií vyrábí Kaldewei produkty, jež vyhovují nejvyšším nárokům na kvalitu a design. Také extra plochá sprchová vanička se vyznačuje těmito vlastnostmi: Kvalitní materiál smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm přesvědčuje vynikajícími hygienickými vlastnostmi a snadným čištěním, je mimořádně odolná a má velmi dlouhou životnost. Ani při intenzivním provozu a čištění nevykazuje extra plochá sprchová vanička žádné stopy po používání – s 30letou zárukou.
Kromě běžných sanitárních barev nabízí Kaldewei extra plochou sprchovou vaničku Scona také v exkluzivních matných barvách kolekce Coordinated Coulours. Ty zaručují harmonické kombinování smaltovaných extra plochých sprchových vaniček s přírodními povrchy ze dřeva a kamene. Kryt odtoku Kaldewei Scona v rovině vaničky je volitelně k dostání v chromu, bílé a černé barvě nebo rovněž v barvě sprchové vaničky v odstínech kolekce Coordinated Colours. Doplňková výbava jako protiskluzová úprava antislip nebo celoplošný antislip, která zaručuje obzvláště komfortní a bezpečné sprchování, stejně jako Kaldewei Perl-Effekt – zušlechtění povrchu nenáročné na údržbu – činí z Kaldewei Scona atraktivní řešení pro sprchy v úrovni podlahy.
 
 
Soubory: