IDEA – ideální koupelna

Téma tohoto týdne :

IDEA - ideální koupelna

Zadání: vytvořit funkční prostor pro manželé se synem. Rekonstrukce koupelny v bytě, posun příček s obývacím pokojem.

Nákres koupelny

(dodaný nákres nemusí mít stavební parametry, ani vypadat jako od projektanta, stačí když bude obsahovat základní míry - délka, šířka místnost, výška stropu, příp. doměřit rozvody, pokud jsou již hotové, a nezapomenout na dveře a okno)

Pro

  • čistý, obdélníkový a velký prostor na koupelnu v bytě
  • oddělené wc
  • místo pro úložné prostory

Výběr obkladů a dlažeb

Obklady a dlažby měli být nadčasové, moderní a přitom útulné a příjemné. Zvolili jsme kombinaci metalických odstínů, ke kterým lze jednoduše kombinovat barevné doplňky, světle zelenou, oranžovou - a přitom nepůsobí přeplácaně. Celkově byla s výběrem velká spokojenost a koupelna i wc dopadly perfektně.

FOTO vzorové koupelny

Dlažba je k vidění u nás na studiu  (koje umístěna v přízemí na prodejně):

 

IDEA SEZONA - OBKLAD RŮZNÉ ODSTÍNY 25X70 CM   -  MOC cena 725 Kč/m2 vč. DPH, DLAŽBA RŮZNÉ ODSTÍNY 33X33 CM -  MOC cena 689 Kč/m2 vč. DPH

Zařizovací předměty

Celou koupelnou se prolíná vzdušný, ale praktický styl. Vybrali jsme klasické umyvadlo se skříňkou a boční skříňky. Baterie Hansgrohe, které patří mezi nejkvalitnější na truhu. Elegantní sprchové dveře do niky.

NOVA PRO - koupelnová sestava nábytku za rozumné ceny (lze zakoupit u nás na prodejně nebo přes eshop). Lze také v bílé. Na fotu tmavý jilm. Pro aktuální ceny nám zašlete poptávku, zpracujeme Vám cenovou nabídku dle Vašeho výběru.

Vizualizace

V koupelně varianta - vyzděný sprchový kout nebo sprchový kout čtvrtkruh

Realizace

Výběr proběhl a při realizaci koupelny vznikl v koupelně sprchový kout v nice. Praktický, čistý prostor určený pro pohodlné sprchování.

A na závěr rozpočet :

A termín dodání ? – vše bylo dodáno do 2 týdnů od složení zálohy.

Přejete si také změnu ve Vaší koupelně ? Lépe a kvalitněji využít prostor ? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a společně vytvoříme koupelnu, se kterou budete spokojeni a bude se Vám hezky bydlet.

Inspirujte se obklady IDEA SELENA