Geberit AquaClean

Geberit AquaClean

Toaleta, která Vás očistí vodou.

 

Geberit AquaClean Sela

Nová dimenze čistoty

Toaleta Geberit AquaClean Sela představuje novou dimenzi čistoty. Jemná a perlivá sprcha Vás po použití WC omyje přesně takovou intenzitou, která Vám bude příjemná. Na výběr máte až pět úrovní intenzity sprchovacího proudu. Teplý proud i jeho vlastnosti můžete snadno ovládat pomocí intuitivního dálkového ovladače nebo panelem umístěným pod víkem toalety. Rovnoměrné pohyby vodního proudu vpřed a vzad se postarají o důkladné očistění intimních partií. Rameno sprchy se před každým použitím a také po něm opláchne čistou vodou. Všechny sofistikované funkce, včetně sprchy, jsou elegantně skryty v keramickém těle WC mísy. Ta je navíc pokryta speciální vrstvou, která zabraňuje usazování nečistot, takže se toaleta snadno udržuje. WC je vybaveno anatomicky tvarovaným sedátkem a funkcí pomalého sklápění sedátka a víka. Díky provzdušnění sprchovacího proudu zaručuje toaleta dokonalou očistu při nízké spotřebě vody. Integrovaná funkce detekce uživatele pak zajišťuje ohřev vody až ve chvíli, kdy se k toaletě přiblížíte.

 

Geberit AquaClean 5000plus

Všestranný talent pro osobní komfort

Sedátko Geberit AquaClean 5000plus s integrovanou sprchou je dokonalým výrobkem pro každého, kdo si chce okamžitě přeměnit své stávající WC na moderní toaletu s integrovanou sprchou a dopřát si tak nový pocit pohody. Pomocí intenzivního a perlivého vodního proudu se sedátko postará o jemnou hygienu intimních partií. Prostřednictvím dálkového ovládání nebo ovládacího panelu na boku si můžete vybrat ze 7 možností intenzity sprchovacího proudu a nastavit lze i teplota vody. Oscilační sprcha pohybující se dopředu a dozadu zajistí obzvlášť důkladné očištění. Tryska sprchy se automaticky opláchne čistou vodou před a po každém použití. Sedátko nabízí i další funkce: automatické odsávání zápachu, identifikaci uživatele, osoušení, masážní a dámskou sprchu, úsporný režim a plynulé sklápění SoftClosing.

 

Geberit AquaClean 5000

Svěžest a kompaktní design

Geberit AquaClean 5000 vás šetrně a zároveň dokonale očistí intenzivním, jemně perlivým vodním proudem o teplotě vody 37°C. Na ovládacím panelu umístěném na boku máte na výběr ze 7 možností nastavení intenzity sprchovacího proudu. Obzvlášť důkladné očištění je zajištěno díky oscilační sprše, která se pohybuje dopředu a dozadu. Jistě vás potěší i funkce automatického odsávání zápachu, ta se spouští v okamžiku, kdy usednete, a zajišťuje tak příjemně svěží vzduch v místnosti. Sedátko disponuje také funkcí automatického čištění trysky před a po použití, identifikací uživatele, úsporným režimem a pomalým zavíráním.

 

 

Geberit AquaClean 4000

Hygiena pro každou domácnost

Sedátko Geberit AquaClean 4000 zajistí jemnou, ale přesto účinnou každodenní hygienu. Přestože na první pohled vypadá jako běžné sedátko, ukrývá v sobě integrovanou sprchu poskytující po použití toalety nový pocit pohody. Jeho velkou předností je možnost instalace na stávající toaletní místu. Stačí Vám přívod studené vody a elektrická zásuvka. Sedátko nabízí funkci sprchování příjemně teplou vodou, nastavení intenzity sprchovacího proudu, automatické čištění sprchovací trysky před i po použití, ovládání pomocí panelu na boku sedátka a tiché sklápění. Po jeho použití budete mít pocit dokonalé čistoty a přirozené svěžesti.

 

Geberit AquaClean 8000

Standard moderního komfortu

Kompletní zařízení Geberit AquaClean 8000 vás perfektně očistí sytým, ale jemným sprchovacím proudem vody o teplotě těla. Intenzitu sprchovacího proudu je možné individuálně přizpůsobit. Oscilující proud vody zaručuje výjimečně důkladnou a účinnou očistu. Stejně jako u všech ostatních modelů se tryska před a po každém použití automaticky opláchne.

 

Geberit AquaClean 8000plus

Luxusní program hýčkání

Geberit AquaClean 8000plus má všechno, po čem toužíte, a kromě sprchovací funkce obsahuje i mnoho dalších funkcí luxusní péče. Teplotu a intenzitu proudu vody lze přizpůsobit přesně podle vašich představ, pulzující sprcha vám dodá pocit osvěžení, zatímco jemná dámská sprcha poskytne příjemnou osobní hygienu pro dámy. Po dosednutí na sedadlo se spustí funkce automatického odsávání zápachu, která v místnosti vytvoří příjemně svěží ovzduší. Po vypnutí sprchovacího proudu vody vás příjemně osuší teplovzdušný fén. A nakonec skutečně praktický doplněk: všechny funkce lze individuálně přizpůsobit dle vlastních představ a uložit pomocí dálkového ovládání.

 

Geberit AquaClean Mera

Mistrovské dílo funkčnosti a designu

Tato toaleta s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Mera dokonale splyne s prostředím jakékoliv koupelny a je až po okraj naplněná revoluční technologií pro zvýšení komfortu. Geberit AquaClean Mera je monumentálním dílem, se kterým si vychutnáte výjimečné pohodlí. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray poskytuje efektivní očistu pomocí jemného a osvěžujícího proudu příjemně teplé vody. Mezi další užitečné funkce patří patentovaná technologie splachování TurboFlush, orientační světlo, automatické otevírání a sklápění poklopu toalety, vyhřívání toaletního sedadla a integrované odsávání zápachu.